aboutus

Profil firmy

PUMAO STEEL CO,.LTD, profesjonalny dostawca surowców metalowych.Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji stali nierdzewnej i stali węglowej, które znajduje się w Wuxi, największym centrum obróbki stali nierdzewnej w Chinach.Dostarczamy stal nierdzewną, stal węglową i aluminium. Nasze produkty obejmują zwoje i blachy z serii 200/300/400 oraz duplex ze stali nierdzewnej, a regularne zapasy wynoszą 10 000 ton. PUMAO posiada własną fabrykę i zapewnia kompleksową usługę cięcia, formowania i obróbka powierzchni wyrobów metalowych. Jesteśmy wiodącym dystrybutorem POSCO-ZPSS i ESS, współpracujemy również z TISCO,CHENGDE,TSINGSHAN,YONGJIN,HONGWANG,JISCO, Mills.Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze przemysłu ze stali nierdzewnej, w tym zielona energia, naczynia kuchenne i sprzęt gospodarstwa domowego, petrochemiczny, stoczniowy, sprzęt tranzytowy, taki jak Auto i CRH (China Railway Highspeed) oraz placówka medyczna itp., Nasze produkty są również szeroko stosowane do rur i rur wymiany ciepła, naczyń kuchennych i zastawa stołowa, naczynie ciśnieniowe, zbiornik petrochemiczny, precyzyjny przyrząd elektroniczny, solarny podgrzewacz wody, części samochodowe itp.

Historia

Zwiększamy skalę handlu i klientów na całym świecie.Dzięki dobrej reputacji zdobyliśmy zaufanie naszych klientów.Pomaga w modernizacji naszego kraju i promuje wymianę gospodarczą i techniczną z resztą świata.Z niecierpliwością czekamy również na zacieśnienie przyjaźni z innymi krajami i wywarcie pozytywnego wpływu.

Mamy gorącą nadzieję, że razem z nami, ramię w ramię, stworzymy wspaniałą przyszłość.

Usługa

Mamy bardzo profesjonalny zespół sprzedaży, który może zaoferować najlepszą obsługę i odpowiedzieć na bardzo profesjonalne pytania, dzięki czemu możesz czuć się bardzo komfortowo przed zakupem u nas produktów.Jak wszyscy wiemy, obsługa posprzedażna jest najważniejsza dla wszystkich branż.Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby zbudować bardzo profesjonalny i wysokiej klasy zespół obsługi posprzedażnej, który może skutecznie rozwiązywać wszystkie problemy w przyszłości.

 

Cięcie laserowe

Lattering

Rozcinanie

Polerowanie

Spawalniczy

Obróbka powierzchniowa

Nasz zespół

Mamy profesjonalny zespół techników w tej dziedzinie od ponad 14 lat, witamy klientów z całego świata, którzy odwiedzają naszą stronę internetową i informują nas, jeśli masz jakiekolwiek potrzeby, z niecierpliwością czekamy, aby zapewnić Ci dobre usługi!

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Klee Frost
Tel : +8618552427043
Pozostało znaków(20/3000)